Strona główna O mnie

O mnie, czyli poznaj bliżej konsultanta marki

Moje motto życiowe
„Patrz wysoko, leć wysoko, nie pozwól innym ściągać cię w dół.” 

Z takim nastawieniem przenoszę w sferę działań nawet najśmielsze idee. Potrafię zmobilizować wszystkie siły, by wraz z moimi klientami osiągać wyznaczone cele. Wiem, jak konsekwentnie realizować założone plany i sięgać po sukces w biznesie.


DZIEŃ DOBRY, NAZYWAM SIĘ PIOTR WAWRZYNIAK

 

Od wielu lat zawodowo zajmuję się marketingiem i sprzedażą. Jestem również profesjonalnym doradcą i trenerem biznesu. Swoimi działaniami na co dzień udowadniam, czym jest skuteczny marketing. Uważam, że jest on sumą wiedzy i doświadczeń – zarówno moich, jak również moich mentorów i źródeł, z których czerpię inspirację. Nie jestem teoretykiem. W mojej pracy przede wszystkim liczy się praktyka. Udowadniam to, prowadząc agencję IDEAWAY®, której jestem założycielem, i CEO. Moje autorskie strategie i kreatywne idee pozwalają współpracującym ze mną firmom budować sukces oparty na zaufaniu do marki, produktów i usług.

Jestem człowiekiem pełnym pasji, który myśli strategicznie i nie boi się żadnych wyzwań. Interesuję się wszystkim, co w marketingu nowe i niezwykłe. Jestem dociekliwy, pomysłowy. Potrafię być inspiracją dla innych. Uważam, że firma, która chce być skuteczna na rynku, wciąż potrzebuje inicjatywy i świeżych impulsów. Dlatego zgłębiam wiedzę i zdobywam kolejne doświadczenia. Wybierając kursy i szkolenia, kieruję się umiejętnościami, które można przełożyć na realne korzyści. Tym wszystkim chcę się podzielić także z Tobą. Wspólnie możemy zbudować sukces Twojej firmy oraz wzmocnić siłę oddziaływania Twojej marki.

Wieloletnia praktyka

Sukcesy moich klientów buduję na doświadczeniach i wyzwaniach, które przynosi mi codzienna praca wraz z całym zespołem IDEAWAY®

Pomagamy firmom osiągać założone cele biznesowe poprzez kompleksową opiekę̨ marketingową i wizerunkową. Specjalizujemy się̨ w marketingu, projektowaniu graficznym oraz kreowaniu wizerunku. Wdrażamy autorskie rozwiązania, dzięki którym Twoje zyski rosną, a marka zyskuje trwałą rozpoznawalność́, silną pozycję i zaufanie swoich odbiorców.

Dla IDEAWAY® pracują̨ najlepsi – zdobycie ich zaufania to mój osobisty i zawodowy sukces.

Sprawdzona teoria

Inspiracje i wiedzę czerpię od największych autorytetów w dziedzinie marketingu i sprzedaży.

Przeczytałem niezliczoną liczbę książek. Regularnie uczestniczę̨ także w szkoleniach i konferencjach. Mój bezustanny rozwój napełnia mnie siłą i pewnością̨, że działania podejmowane dla klientów są̨ tymi najwłaściwszymi. Moimi doświadczeniami, wiedzą i refleksjami dzielę się̨ z Tobą w moim osobistym „Inspiratorze”.

Zapraszam – do lektury, dyskusji i wspólnego wcielania małych i wielkich idei w życie.

Jak pisze Jim Rohn: „Standardowa edukacja zapewni ci przeżycie, samokształcenie – fortunę”.
Twitter

Oddaje głos moim Klientom

Nikt lepiej nie opowie o moim warsztacie pracy niż moi klienci. Tutaj przeczytasz opinie o moich dokonaniach, warsztacie pracy oraz o efektach moich działań. To opisy realnych korzyści wielu współpracujących ze mną firm.

Mam nadzieję, że niedługo w tym miejscu będzie można przeczytać także i Twoje ciepłe słowa o mojej pracy.

Referencje

(...) Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i pewności, z jaką Pan Piotr wyznaczał kolejne działania do podjęcia. Otrzymaliśmy spójną strategię marketingową, zakładającą wszechstronny rozwój, indywidualne rozwiązania i efektywne metody docierania do odbiorców. (...)


Robert Szewczyk
Kierownik d/s Operacji Działan Marketingowych
Pobierz PDF Zetor Polska Sp. z o.o.

Mój biznes
Agencja IDEAWAY®

Jestem założycielem i CEO agencji, która wprowadza nową jakość na rynku marketingu w Internecie.

IDEAWAY®

Okiem eksperta
Piszę dla:

Jestem redaktorem portalu internetowego „Biznes musi sprzedawać” oraz członkiem Klubu Strategów Marketingu.

Klub Strategów MarketinguBiznes Musi Sprzedawać

Bądźmy w kontakcie
Tu mnie znajdziesz

Aktywnie udzielam się także w sieciach społecznościowych. Dodaj mnie do swoich kontaktów.